ALPINNING je revoluční a unikátní pohybové cvičení ALPINNING je nová motivace, nová energie, nová filozofie, nové skupinové cvičení, noví šťastní lidé. Speciální cvičení na trenažérech. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze. Program pro každého.

ALPINNING program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení, umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž. ALPINNING program byl vytvořen s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program ALPINNING disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, které odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

ZPEVNĚNÍ HÝŽDOVÝCH PARTIÍ
Alpinning program a především ideální sklon Alpitracku výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií.

DALŠI VÝHODY FITBOXU A ALPINNINGU!!

POKOŽKA
Pravidelné cvičení těchto programu pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.

KONDICE
Programy pomáhají udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky těmto programům, kvalifikovaným Instruktorům s licencí a návštěvám našeho centra budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST
Naše programy pozitivně ovlivňují psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

KOMLEXNÍ POSÍLENÍ TĚLA
Alpinning i Fitbox® program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad a to je téměř 90% dospělé České populace.

 

ROZVRH HODIN

                 9.30              15.00              17.00              18.00              19.00
       Pondělí           alpinning           alpinning           alpinning           alpinning           alpinning
       Uterý           alpinning             alpinning           alpinning           alpinning
       Středa           alpinning           alpinning             alpinning           alpinning
       Čtvrtek           alpinning           alpinning           alpinning           alpinning  
       Pátek           alpinning           alpinning           alpinning            alpinning  
       Sobota          
       Neděle             alpinning              alpinning           alpinning

 

REZERVACE OSOBNĚ NEBO NA TEL.ČÍSLE 777 077 785